دانلود فیلم ایرانی جدید

دانلود فیلم های ایرانی جدید از رسانه ی فانی

دانلود فیلم ایرانی جدید

دانلود فیلم های ایرانی جدید از رسانه ی فانی

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۷ ثبت شده است

دانلود فیلم توچال با کیفیت اچ دی و جدید

دانلود فیلم توچال

فیلم توچال برای کسایی که عاشق مسافرت به خصوص توچال هستند ! دانلود فیلم توچال هم اکنون در دسترس است و می توانید بعد از مدت ها دانلود کنید و لذت ببرید.

نام: توچال . سال ساخت:  .سال پخش: . تهیه‌ کننده: سید محسن جاه . کارگردان: محمد آهنگرانی

خلاصه: نوید به اصرار دوستش به پیست بر می گردد که این بازگشت سرآغاز اتفاقاتی عجیب می شود و قصه ی عشق آغاز می شود …

  • رضا رادمرد

دانلود فیلم ماه گرفتگی با کیفیت فول اچ دی


دانلود فیلم ماه گرفتگی


دانلود فیلم جدید ماه گرفتگی که به تازگی ساخته شده است و با کارگردانی مسعود اطیابی که در پیش از این فیلم فیلم های زیبایی را ساخته است این فیلم یک داستان تلخ و واقعی را روایت می کند. دانلود فیلم ماه گرفتگی هم اکنون در دسترس است.

نام: ماه گرفتگی . سال ساخت: ۱۳۹۵ .سال پخش: .تهیه‌ کننده: هادی انباردار . کارگردان: مسعود اطیابی

خلاصه: فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» به رویدادها و حوادث سال ۱۳۸۸ می‌پردازد …

  • رضا رادمرد

دانلود فیلم پسر عمو و دختر عمو با لینک مستقیم

دانلود فیلم پسر عمو و دختر عمو

دانلود فیلم پسر عمو و دختر عمو با لینک مستقیم کم حجم

دانلود فیلم ایرانی «پسر عمو و دختر عمو» نسخه کامل با کیفیت عالی

چه اتفاقی برای سینمای ایران افتاده است که نمی تواند در یک مسیر موفق قدم بردارد؟ چرا سینمای ایران درجا می زند و گاهی به عقب برمی گردد؟ سینما شریف است و مخاطب سینما شریف تر،از آنجایی که برخی از فیلمسازان این عرصه هنوز فکر می کنند سینما یک سرگرمی ست فیلم هایی را می سازند که مخاطب را به عنوان سرگرم کردن تلکه کنند. خیر، سینما برای سرگرمی نیست سینما اندیشه و نگرش را باید به مخاطب یاد دهد سینما آموزش می دهد، سینما باید مخاطبش را به فکر فرو ببرد چرا باید فیلم هایی ساخته شود که اساسا توهین به شعور فکری مخاطب است؟ جای سرگرمی در پارک و کافی شاپ و شهربازی ست سینما جدی ترین مکان فرهنگی ست که باید میزانِ شعور و فکر مخاطب را بالا ببرد باعث تاسف است که سینمای ایران پاتوقی برای ساخت فیلم هایی شده که لمپنیزم را گسترش می دهد چه انتظاری می شود از سینمای ایران داشت که چهار فیلم پرفروش آن که بالای ده میلیارد فروخته کمدی اند !! کمدی؟  اساسا کمدی در سینمای ایران چگونه تعریف شده است؟  از سوی دیگر فیلم های درام ما چرا نمی توانند بفروشند؟ دلیل مشخصی دارد که سطح سلیقه ی مخاطبان سینمای ایران به شدت کاهش یافته است سینمای جدی در ایران نمی تواند مخاطب داشته باشد به همین دلیلِ مشخص جامعه ی ما دچار فقر فرهنگی شده تا زمانی که فیلم های کمدی بی سروشکل در یک پردیس سینمایی هر ده دقیقه یک سانس داشته باشد جایی برای ارتقای فرهنگ نمی ماند چرا که فیلمسازان به فکر اقتصاد جیب شان هستند و همان کارگردانی که با سوپراستارها فیلم می سازد و تبلیغ مازراتی می کند اعتقاد دارد سینما برای سرگرمی ست بله درست می گوید، این آقای فیلمساز فیلم می سازد و از یک بازیگر تین ایجر پسند هم استفاده می کند و فیلمش هم می فروشد آقای فیلمساز با سرگرم کردن تماشاگر جیبش را خالی می کند و در عوض سلیقه ی او را کاهش می دهد به همین سادگی .

 

  • رضا رادمرد